В компанії “Агро Світ” оновлення асортименту сортів ранньої та ультраранньої насіннєвої картоплі. Відтепер ви можете купити насіннєву картоплю в інтернет-магазині “Агро Світ” таких сортів як Сенсейшн, Орла, Крістіна, Торнадо та Рів’єра. Ці сорти є багатоклубневими та високоврожайними і мають високу ступінь стійкості до хвороб та гнилі.

   У зв’язку зі змінами клімату все більшої популярності набувають сорти ультрараннього терміну дозрівання, до таких сортів відносяться: Рів’єра, Сенсейшн та Орла. В народі їх ще називають 40-денка. Таку загальну назву ультраранні сорти отримали через те, що збирати урожай цих сортів можна вже через 30-50 днів після сходу. Швидкий термін дозрівання дає Вам можливість збирати врожай двічі за сезон в південних областях країни. Також вони адаптованні до вирощування у всіх кліматичних зонах України.

    В свою чергу сорти насіннєвої картоплі, такі як Крістіна та Торнадо належать до групи ранньої стиглості. Головною відмінністю та особливістю цих сортів є колір бульби, а саме насичено малиновий. Сорти Крістіна та Торнадо готові до збору урожаю через 55-60 днів після сходу. Голандський сорт насіннєвої картоплі Крістіна адаптований до вирощування в усіх кліматичних зонах України. Тоді як насіннєва картопля сорту Торнадо не любить сухого ґрунту, цей сорт краще садити в північних областях України з можливістю частого поливу.

    Пропонуємо купити сортову картоплю на нашому сайті “Агро Світ”, адже у нас якісне насіння, вигідні ціни та доставка по всій території України. Для замовлення оформіть замовлення на сайті або зателефонуйте нашим консультантам по телефону, вказаному на сайті.

Ми завжди раді бачити Вас на нашому сайті та допомогти з вибором!