Хороша новина, компанія “Пласт-а-пак” виготовляє пластикову упаковку за індивідуальними розмірами та формами. Тепер Ви можете замовити контейнер такий, який хочетеся саме Вам.

 Наші спеціальсти розробляють 3D модель товару, а потім на основі цього товару розпочинають проектувати саму коробку. Модель продукту дає змогу чітко розробити проект та розрахувати всі нюанси доступу до продукту і так далі.  

  Концепція виготовлення упаковки, а точніше дизайну, грунтується на бажаннях та вимогах клієнта. Щоб визначити напрямок, у якому потрібно розробляти замовлення, для початку можуть бути запропоновані первинні варіанти зовнішнього вигляду.

 Виготовлення пластикової упаковки відбувається на підставі створення подукту. Фахівці враховують вимоги технічного завдання та вашого побажання . Ви обираєте самі дизайн та форму упаковки.
Для виготовалення індивідуальної коробки використовується прес-форма, яка може бути різних видів складності. “Пласт-а-пак” виробляє прес-форми з алюмінію твердих марок на спеціальному верстаті, що гарантує якість вашого товару.

  Отже, якщо Ви хочете, щоб Ваш товар виглядав привабливо, тоді замовляйте індивідуальну коробку з логотипом вашого підприємства чи закладу.
  Щоб замовити товар, залиште своє замовлення в корзині та чекайте на повідомлення від менеджера-консультанта.