iPhone 13 Pro – це флагман 2021 року, який сьогодні впевнено посідає позиції лідера на ринку мобільних девайсів. Його стильний дизайн лише вершина айсберга. Серед головних переваг експерти називають якість дисплея, потужність процесора та можливості камерного модуля. Пропонуємо ознайомитися з основними робочими параметрами флагманів останньої лінійки – і ви переконаєтеся, що ціна iPhone 13 у Києві набагато нижча за його цінність.

Начинка та дисплей гаджета

За рахунок абсолютно нового процесора А15 Біонік смартфон отримав ще більше потужності та швидкодії. У ньому 8 ядер (порівну ефективних та продуктивних) та 5-нанометрова архітектура. Також девайс отримав найновіший 4-ядерний графічний процесор GPU та 16-ядерну систему машинного навчання Neural Engine. За рахунок цих нововведень щодо продуктивності та швидкості обробки даних гаджету немає рівних у всьому світі.

Камерний модуль

Можливості у сфері створення, редагування та обробки фото та відео – традиційно гордість флагманських моделей «яблучних» телефонів. І в цьому поколінні вони стали ще ширші. Виробник оснастив девайс трьома об'єктивами на задній панелі та фронталкою, а посилює камери космічний сканер LiDAR. Діафрагми тепер уловлюють ще більше світла, були вдосконалені нічний та портретний режими. З'явилося кілька нових опцій. З макрофотографією ви можете робити надвеликі кадри лише з 2-сантиметрової відстані. У форматі ProRes зняти професійну короткометражку чи рекламний ролик. А в кінематографічному режимі автофокус, що стежить, робить переходи між об'єктами плавними і м'якими за рахунок автоматичної зміни масштабу картинки.

Аудіо, додаткові можливості та автономний час роботи

Якість аудіо приємно порадує меломанів. Але це стосується не лише відтворення, а й запису звуку – ви можете записувати професійне озвучення для своїх роликів без підключення сторонніх пристроїв. Доступ до особистих даних надійно захищений - на вибір можна використовувати біометричний сканер відбитка пальців або FaceID. Автономний час роботи трохи зріс, смартфон у найенергоємнішому режимі стрімінгу працюватиме 25 годин. А заряджати його стало зручніше – з новою магнітною системою MagSafe ви не пов'язані проводами й шнурами.

Придбати iPhone 13 Pro на найкращих умовах вам допоможе інтернет-магазин продукції Apple My Cloud Store. Тут на вас чекають демократичні ціни, гарантії якості та оригінальності, широкий вибір фірмових аксесуарів, швидка доставка в будь-яку точку України.