Під час війни мільйони українців потребують продуктів харчування, одягу та побутових речей по всій країні. Нова пошта закликає український бізнес приєднатися до допомоги у рамках свого проєкту Humanitarian Nova Poshta.

Для будь-яких комерційних організацій, які вирішили відкрити напрямок гуманітарної допомоги, Нова пошта надасть 25% знижки від чинних тарифів на доставку.

Щоб стати партнером та отримати знижку, необхідно укласти угоду. Перевезення за програмою можуть здійснюватись як по території України, так і з будь-якої точки з-за кордону. Окрім перевезення, Нова пошта може запропонувати партнерам спеціальні умови на додаткові логістичні послуги «під ключ»:

  • забір замовлення відправника;
  • доставку вантажу до кордона;
  • транспортування вантажу через кордон;
  • комплектацію продуктових наборів на запит організації на виробничих потужностях Нової пошти;
  • доставку до будь-якого населеного пункту України, де працює Нова пошта;
  • підготовку комплексного звіту за результатами доставки.

Проект Humanitarian Nova Poshta був і залишається для Нової пошти соціальним та неприбутковим. Усі кошти, отримані за доставку гуманітарних вантажів від комерційних організацій, йдуть на щоденні витрати на паливо, утримання автопарку, а залишок доходу спрямовується на розширення можливостей безкоштовної доставки вантажів для армії, ТРО, переселенців. У рамках Гуманітарної пошти за 7 років Нова пошта безкоштовно доставила 241 тис посилок або 19 тис тонн допомоги  – це вага 380 танків.

За час повномасштабної війни вже доставлено 7 000 тон гуманітарної допомоги із Польщі, Франції, Великобританії, Німеччини, Румунії, Туреччини та інших країн. Це 484 рейса вантажівок Нової пошти із Європи та 142 авіарейса із США.