Для своїх клієнтів компанія «BEAUTY BUSINESS IN UKRAINE» пропонує програму лояльності.

Ми зацікавлені в довготривалій співпраці з нашими клієнтами і для цього працює дана Програма. Вона є додатковою мотивацією і стимулом залишатись нашими клієнтами постійно. Починаючи від першої угоди про купівлю обладнання для салону краси, або перукарське обладнання чи відкриття салону з нулярозмір знижки на асортимент компанії закріпляється і вподальшому тільки збільшується. Чим більший термін часу співпраці і кількість реалізованих угод, тим більший дисконт (знижку) отримує комнанія на товари та наші послуги.

Також додатковим бонусом для постійних клієнтів є швидке сервісне обслуговування – як по гарантії, так і в післягарантійний період.
Для наших постійних клієнтів пропонується опція технічної підтримки функціонування обладнання. Всі розхідні матеріали та аксесуари надаються при першій потребі та зверненні.
Пропонується прослуга «trade in» на моделі обладнання, що дозволяє клієнтам тримати свій салон чи кабінет в тренді з ринком та вимогою часу. Ми завжди інформуємо наших клієнтів про новинки та актуальні зміни у функціонуванні апаратури та обладнання.
Для наших постійних клієнтів ми пропонуємо постійний супровід у їхній роботі і для цього надається опція безкоштовного виклику спеціаліста компанії на об’єкт для аналізу та моніторингу.

Ми завжди готові прийти нашим клієнтам на допомогу.

Наш девіз: «Ми поруч з Вами!»