Зима, що невблаганно наближається, обіцяє бути для Українців не найлегшою. Ніхто не може спрогнозувати погоду та перебіг воєнних дій на південному сході країни, але тільки від вас залежить те, як ви підготувалися до зимового періоду. Важливо подбати про те, щоб будинок був обігрітий. Як це зробити, розкажемо нижче. 

 

Керамічні панелі — гарна альтернатива

 

Якщо приміщення опалюється централізовано, саме час подумати про альтернативні джерела тепла. Один із варіантів — електричні керамічні панелі. Вони славляться гарною тепловіддачею. Справа в тому, що кераміка нагрівається дуже швидко, а після відключення дуже довго віддає тепло. Таким чином, вдається заощадити електроенергію.

Вибір можна робити не тільки за потужністю, а й за дизайном. На сучасному ринку представлені керамічні панелі в різних кольорах і навіть імітаціях природних матеріалів.

 

Електроконвектори

 

Це ще один різновид електричного кліматичного обладнання. Електроконвектор також має вбудовані реле та можливість регулювання температури. Найбільш просунуті моделі, такі як французького виробника Noirot, реагують на температуру в приміщенні і самостійно включаються або відключаються, залежно від її змін.

 

Масляний обігрівачі

 

Ще один варіант джерела тепла — масляний обігрівач. Як теплоносій у нього виступає масляниста рідина, яка добре тримає температуру, довго остигає, а отже віддає тепло приміщенню. Олійний обігрівач бажано вибирати за кількістю секцій. Чим більша кімната, тим більше їх має бути. На приміщення площею 15-18 м2 краще обрати модель на вісім секцій мінімум.

 

Кондиціонер

 

Нормально купити кондиціонер у Полтаві для тепла, тому що сучасні моделі працюють не лише на охолодження, а й на обігрів приміщень. Важливо вибрати правильну модель. Такі пристрої здатні спокійно працювати за умови температурного діапазону від -24 до +25 °C. Для обслуговування однієї кімнати краще вибирати стандартну спліт-систему з одним зовнішнім та внутрішнім блоком. Якщо квартира або будинок великий, є необхідність обігрівати відразу кілька кімнат, краще віддати перевагу мультиспліт-системі. Це кілька внутрішніх і один зовнішній блок.

 

Піч на дровах з варильною поверхнею — для приватного будинку

 

У приватному будинку можна обладнати невелику пічку, яка працює на паливі. А в якості останнього можна використовувати не лише вугілля та дрова, а й пелети. До речі, на сучасному ринку представлені моделі печей із варильною поверхнею. Тобто, окрім тепла в будинок на ній можна ще й готувати. Це хороший варіант для газифікованих будинків, у яких раптово може зникнути газ.

 

Бензогенератор

 

Враховуйте ймовірність раптового зникнення світла. В цьому випадку врятує положення бензиновий генератор. Так, для його роботи потрібне паливо. Натомість у будинку буде світло та тепло.

 

Камін на дровах

 

Якщо є можливість, а в будинку є димар, можна вже зараз спробувати обладнати камін на дровах. Цим має займатися професійний пічник. Проте в крайньому випадку хоча б в одній кімнаті буде дуже тепло. Не забудьте заготовити дрова на зиму.