Ми з радістю повідомляємо нашим клієнтам, що компанія СПЕЦІМПЕКС з квітня 2022р. відкрила представництво у місті Львів. Тепер наші клієнти можуть купити матеріали для виробництва взуття у повному асортименті не тільки у Харкові, але і у Львові.
Для багатьох клієнтів закупка товарів у Львові може суттєво зменшити логістичні витрати і таким чином позитивно вплинуи на собівартість продукції.

В асортименті нашої компанії окрім стандартних, тих що добре зарекомендували себе роками, матеріалів також зєявилися і нові сучасні компоненти для виробництва взуття. Так окрім звичайного, хімічного гранітолю, наші клієнти наразі можуть купити термогранітоль, або як його ще називають пінг понг - новий матеріал, що найліпше пасує до виробництва жіночого та спортивного взуття.

Також у компанії СПЕЦІМПЕКС завжди в наявності традиційний асортимент штучних та натуральних шкір, хутра, штучні підкладки та комбіновані матеріали на базі ЕВА, що вже на протязі тривалого часу відмінно зарекомендували себе при виробництві взуття, одягу та галантерейних товарів, таких як сумки та рюкзаки.

Чекаємо на ваші нові заявки.