Apple Watch SE 2 - це новинка 2022 року. У бюджетній лінійці аксесуар підтримує величезну кількість функцій та дозволить стежити за здоров'ям, контролювати та підвищити ефективність спортивних тренувань, слухати музику та приймати дзвінки. Розглянемо докладніше.

Дизайн, екран та начинка

Годинники Епл Вотч цієї серії створені в лаконічному стилі мінімалізму, в алюмінієвому корпусі з досконалим складання девайс виглядає чудово. Зверху екран покритий сапфіровим склом, що забезпечує максимальний рівень захисту від ударів, падіння та вологи.

На корпусі лише одна кнопка – живлення. А для управління виробник пропонує використовувати фірмове колесо Digital Crown. Основні датчики та контролери, які стежать за життєвими показниками, розташовані під кришкою, тому вони надійно захищені від зовнішніх впливів.

Екран створений за фірмовою технологією Retina, його яскравість досягає 1000 ніт. На ньому зручно переглядати повідомлення та сповіщення навіть при яскравих відблисках сонячного світла. 

Працює аксесуар на основі нового мікропроцесора S8. Його потужностей цілком достатньо, щоб підтримувати всі опції, і вони працювали без зависань навіть при запуску кількох програм одночасно. 

Він рахує кроки та калорії, визначить частоту серцевого ритму, при надто високому чи низькому рівні повідомить про це. Є трекінг фаз сну з їх аналізом, звіт можна переглядати на великому екрані – годинник синхронізується з іншими девайсами від «яблучного» бренду.

Остання функція дозволяє приймати та надсилати повідомлення, відповідати на дзвінки. Можна слухати музику, підключивши до девайсу бездротові навушники. Це означає, що на ранкову пробіжку або спортзал ви можете взяти з собою тільки годинник, і не відчувати стресу від того, що ви не на зв'язку.

Розширилася бібліотека режимів фізичного навантаження та опрацьованих тренувань, що дозволяє зробити заняття ще ефективнішими. 

Є можливість відправити сигнал SOS в екстреній ситуації, до нього автоматично прикріплюватимуться ваші точні координати. Дуже корисна опція при сходженні у гори чи екстремальному туризмі.

Де купити оригінальний годинник на кращих умовах?

Замовити аксесуар на найкращих умовах пропонує фірмова мережа магазинів Apple у Києві My Cloud Store. Тут тільки оригінальна «біла» продукція, надаються офіційні гарантії якості, а ціни нижчі за середні на ринку. Доставка охоплює всю територію України та займає до 3 робочих днів.