У 21 столітті складно уявити компанію, яка б не мала сторінок у соцмережах, адже всім відомо, що маркетинг у соціальних мережах — чудовий спосіб задовольнити потреби бізнесу з мінімальними витратами. По суті, SMM чи social media marketing — це просування бізнесу, персонального бренду чи сайту за допомогою сторінок у соціальних мережах.

SMM маркетинг включає такі етапи:

 • аналіз ринку та формування портрета цільової аудиторії;
 • розробка грамотної контент-стратегії з різноманітними рубриками, що залучають;
 • активне ведення сторінок у соціальних мережах, розміщення контенту, комунікація з аудиторією.

Завдяки SMM-просуванню можна зібрати активну аудиторію. Але просування в соціальних мережах принесе більш значні результати, якщо використовувати таргет. Таргетована реклама має низку незаперечних переваг, зокрема:

 1. Залучення цільової аудиторії. Таргет орієнтований виключно на тих споживачів, які зацікавлені у вашому товарі/послугах.
 2. Оптимізація рекламного бюджету Точно визначивши ЦА, ви однозначно отримаєте очікувані результати. Тому таргетована реклама в соцмережах приноситиме прибуток навіть за мінімальних вкладень.
 3. Популяризація бренду. За допомогою таргету ви зможете не тільки рекламувати товар, а й ділитися новинами, життям бренду, акціями та новинками. Це сприяє відкритості бренду, що високо цінують користувачі.

Однак часто власники бізнесу намагаються самостійно налаштувати рекламу, що найчастіше закінчується марнуванням грошей і втратою потенційних клієнтів. Краще довірити це професіоналам, адже правильна таргетована реклама в соцмережах повинна реалізовуватись так:

 1. Проведення аудиту наявних облікових записів для виявлення слабких і сильних сторін.
 2. Складання портрета ЦА та вибір майданчика для таргету.
 3. Створення яскравого контенту, що запам'ятовується.
 4. Розробка рекламних креативів.
 5. Налаштування та запуск рекламних оголошень.
 6. Тестування та оптимізація кампанії.
 7. Масштабування рекламної кампанії.


Таргетинг
підійде будь-якому бізнесу, незалежно від масштабів. Адже це ефективний інструмент для продажу, який допоможе бізнесу стабільно розвиватися та отримувати прибуток. Головне — замовити рекламу у фахівців, які розуміють ринок та особливості майданчика, де планується просування проєкту.

Саме такі фахівці чекають на вас у Ланет СLICK. Ми докладемо всіх зусиль для залучення підписників, збільшення рівня конверсій та забезпечення успішного просування проєкту.

З питань вартості послуг звертайтесь за телефоном +38 (044) 225-19-00 або пишіть нам: lanetclick@lanet.ua! Ми на зв'язку!