Компанія СПЕЦІМПЕКС значно розширила асортимент матеріалів на основі ЕВА (етиленвінілацетат, EVA).

Поперше, збільшено асортимент товщин ЕВА з клійовим шаром, що зазвичай використовується для подальшого дублювання текстильними матеріалами згідно виробничих завдань підприємства. Наразі в нашому магазині можна придбати ЕВА самоклійка товщин 1 мм, 2 мм, 3 мм та 5 мм. Крім того, окрім ЕВА стандартної щільності чорного кольору, в асортименті з'явилася ЕВА самоклійка меншої щільності білого кольору, що є більш пружкою та легкою.

Також у асортименті з'явилися нові устілочні матеріали - ЕВА устілка тканьова 1,5 мм, 2мм та 3мм завтовшки. Це дуже недорогий та якісний матеріал, що значно спрощує виробництво устілки та знижує собівартість готового взуття. Наразі в асортименті присутній тільки чорний колір, але за бажанням замовника можливе постачання білого, коричневого та синього кольорів.

Незабаром у асортименті нашого магазину з'явиться ще один устілочний матеріал - ЕВА , дубльована штучною підкладкою ФРЕТРО білого та чорного кольорів загальною товщиною 2,7 мм. Цей матеріал використовується для виробництва устілки для спортивного взуття.

Компанія СПЕЦІМПЕКС постійно працює над розширенням асортименту матеріалів з урахуванням побажань наших клієнтів. Ми працюємо з вами і заради вас!