Тішимося і пишаємося, що наша Агенція економічних послуг "А-Баланс" здійснює бухгалтерський і консультаційний супровід цього чудового проєкту. З цієї нагоди ми закупилися смаколиками, та ще й у гарному товаристві.

Бо з добрих рук усе смачніше. Варто переконатися особисто, завітавши у Хаб популяризації продукції локальних виробників Львівщини. Працюватиме він щосуботи на вулиці Княгині Ольги 98 К у "Добрій оселі", у Львові. Тут знайдете справжні, свіжі продукти до свята і на щодень - сир, масло, мед, рибку, ковбаску, вибирайте що любите.

Ця смачна крапка - проєкт від чудових людей: Сільськогосподарський дорадчий центр «Фермерська країна», СК "Фермерська родина" і незрівнянної лідерки Наталії Табінської, за підтримки Програми USAID "Конкурентноспроможна економіка України".

Також Хаб буде місцем обміну думками, ідеями, зародження свіжих ініціатив і проєктів.

 

Агенція економічних послуг «А-Баланс» надає послуги для малого і середнього бізнесу, приватних підприємців, неприбуткових організацій.

 

 Основні напрямки роботи агенції:

  •  стратегічне планування,
  •  економічний аналіз,
  •  бухгалтерське обслуговування, 
  •  управлінський консалтинг,
  •  маркетингові послуги, 
  •  юридичний супровід.

 

Наші фахівці є експертами у своїх напрямках, мають великий досвід роботи у підприємствах різних розмірів і форм власності - як у штаті, так і в ролі консультантів.

 

Бухгалтерське обслуговування в Агенції "А-Баланс"  допоможе вам ефективно керувати своїм бізнесом, уникнути головних болів щодо сплати податків, розкрити невидимі можливості зростання доходу, оптимізувати витрати, зробити управління бізнесом менш напруженим. 

Коли ви передаєте нам ведення бухгалтерії, ви можете бути впевнені, що ми допоможемо вам приймати виважені майбутні рішення з урахуванням податкових наслідків. Ми маємо багаторічний досвід у бізнесі та готові надати фінансові поради, які допоможуть вам досягти ваших бізнес-цілей.

Ми захистимо вас від зайвих турбот, щоб ви могли зосередитися на найважливіших завданнях у вашому бізнесі.

Наші бухгалтерські послуги завжди розроблені відповідно до ваших унікальних потреб. Ми володіємо знаннями та навичками, працюючи для клієнтів у різних галузях економіки. Наша мета - надати клієнтам більше цінності, пропонуючи надійні бухгалтерські послуги. 

 

Комплексне маркетингове обслуговування бізнесу включає, зокрема: 

  •  розробку маркетингової стратегії, унікальної торгової пропозиції для різних категорій споживачів;
  •  вибір найефективніших маркетингових інструментів відповідно до моделі і цілей бізнесу;
  •  реалізацію маркетингової стратегії ресурсами нашої агенції.