Будівельну галузь кодифікують

Будівельну галузь кодифікують

Уряд України планує заповадити кодифікацію будівельної галузі. Даний законопроект вже відправлено до Верховної Ради України. Як заявив віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко, він вимагає негайного вирішення проблема реєстрації прав власності.

"Нам потрібно, безумовно, супроводжувати закон ("Про регулювання містобудівної діяльності") у Верховній Раді. Дуже важливо, щоб ніякі принципові норми там не випали. (...) Ми зараз вже починаємо тією ж робочою групою відпрацьовувати постанову Кабінету міністрів, яка буде регулювати всі інші питання, які не врегульовані цим законом. У нас повинно бути практично два документи. Оцей закон, який буде рамковий і постанова Кабміну. Все інше практично не повинно існувати", - зазначив С.Тігіпко.

Віце-прем'єр указав на необхідність визначити механізм перевірки тих чиновників, які займаються видачею дозвільних документів.

"Сьогодні нам потрібно буде проконтролювати і ввести в дію в нашому українському житті порядок проведення перевірок усіх органів, які видають документи дозвільного характеру", - сказав С.Тігіпко.

РБК-Україна

Мітки:

тігіпко будівельна галузь особистості

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
  • Сергій Мишалов 13 березня 2011 в 10:52
    Все остальное практически не должно существовать", - отметил С. Тигипко. Это про малый и средний бизнес на котором и держится строительство... Быть монополистом и генподрядчиком это только вешина айсберга... И так сейчас "кидают" мелкие организации а потом и вообще платить перестанут...
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create