Компанія «BEAUTY BUSINESS IN UKRAINE» пропонує різноманітні товари для облаштування салонів краси, перукарень, косметологічних клінік та Спа-центрів. Ви можете недорого купити для себе та друзів корисні товари, меблі та аксесуари зі знижками до 70%.

  Ви давно хотіли оновити свій салон краси? Можливо, ви мрієте про новий диван, нову шафу або нову кушетку? Тоді Чорна п’ятниця – ідеальний час для здійснення цієї мрії! Ви дійсно зможете заощадити! Тож якщо ви розглядаєте можливість інвестувати в нове робоче місце, запрошуємо вас на Чорну П’ятницю. Якщо ви сумніваєтесь, які товари вибрати, то зверніться до компетентних продавців-консультантів компанії для індивідуальної консультації.

  Окремо варто згадати про робочу зону –  ймовірно час оновити робоче місце, і ви вже гуглили стіл , зручний стілець для клієнта та облаштувати робочу зону. На Black Friday ми пропонуємо вам облаштувати ідеальне робоче місце, адже наш асортимент має різні варіанти робочих столів та крісел! Компактні варіанти, які помістяться навіть у невеликому приміщенні. Великий вибір крісел. з підлокітниками чи без, на коліщатах, з різними кутами нахилу та варіантами оббивки.

  Не можна ігнорувати той факт, що вигідні пропозиції на Чорну п’ятницю мають великий попит, і тому має сенс підготуватися заздалегідь. Якщо ви хочете бути впевненим, що ви отримаєте найкращі пропозиції для Чорної п’ятниці 2024 року, ознайомтесь з асортиментом вже зараз, підготуйте список бажаних речей, а краще додайте їх до списку Кошик товарів, натиснувши на кнопку біля товару.