Один із улюблених продуктів жінок, які хочуть домогтися сяючої і свіжої шкіри – це хайлайтер. Доступний в розсипчастій, пресованій або рідкій формі, він ідеально поглинається шкірою, підкреслюючи природні риси обличчя, моделюючи його та надаючи шкірі здорового та сяючого вигляду. Цей косметичний засіб можна наносити пальцями або за допомогою доданого аплікатора. Сподобається хайлайтер і прихильницям макіяжу «без макіяжу». Вибирайте фірмові засоби для освітлення та контурування обличчя, завітавши в магазин косметики Froomo, і насолоджуйтеся ідеальним макіяжем!

 

Що таке хайлайтер для обличчя

Це косметичний засіб, який використовується для шкіри, щоб надати сяйво та блиск. Текстура його різна – від рідкої до густої. Склад продукту містить частинки, які відбивають світло і розсіюють його, завдяки чому шкіра виглядає сяючою, здоровою і молодою. Хайлайтер можна використовувати на різних ділянках обличчя, наприклад, на вилицях, надбрівній дузі, центрі носа. Його можна наносити окремо під макіяж, чи змішувати з тональним кремом чи BB-кремом, щоб отримати ніжний ефект. Хайлайтери доступні в різних відтінках: від нейтрального бежевого до рожевого, золотистого або більш насиченого, наприклад, фіолетового або синього, щоб вибрати відтінок, який пасує вашому тону шкіри.

 

Як користуватися хайлайтером

Щоб використовувати хайлайтер, виконайте такі дії:

 1. Виберіть відповідний засіб для вашого типу шкіри. Ви можете вибрати кремовий, рідкий або порошковий хайлайтер. Також потрібно вибрати відповідний відтінок.
 2. Підготуйте шкіру. Нанесіть на обличчя зволожувальний крем, щоб шкіра була зволоженою і готовою до нанесення освітлювального засобу.
 3. Виберіть місця, куди ви хочете нанести хайлайтер. Найпопулярніші зони – вилиці, центр чола, перенісся.
 4. Нанесіть хайлайтер пензлем, спонжем чи пальцями. Ви можете використовувати пензель меншого розміру для точного нанесення на менші ділянки або пензель більшого розміру для нанесення на великі площі.
 5. Акуратно втирайте хайлайтер, щоб рівномірно розтушувати його по шкірі.

 

Як підібрати відтінок хайлайтера

Визначте тон вашої шкіри. Він може бути теплий, нейтральний або холодний. Це можна зробити, подивившись на вени на внутрішній стороні зап'ястя. Якщо ваші вени мають зелений відтінок, у вас теплий відтінок шкіри. Якщо вони блакитні, тон вашої шкіри холодний. Однак, якщо ви не можете вирішити, теплий чи холодний відтінок вашої шкіри, найімовірніше, це нейтральний відтінок. Визначившись зі своїм кольоротипом, можна зробити вдалий вибір:

 • Якщо у вас теплий тон шкіри, варто вибрати хайлайтер золотистих або коричневих відтінків. Уникайте відтінків хайлайтерів з домінуючим холодним фоном, наприклад фіолетовим або рожевим, оскільки вони можуть зробити вашу шкіру тьмяною.
 • Якщо у вас холодний відтінок шкіри, вибирайте хайлайтер синього, персикового або рожевого відтінку. Ці відтінки добре поєднуються зі шкірою з прохолодним фоном і додадуть природного вигляду.
 • Якщо у вас нейтральний тон шкіри, у вас є великий вибір варіантів. Ви можете експериментувати як з теплими, так і з холодними відтінками хайлайтера, щоб знайти той, який підійде вам найкраще.

 

Помилки під час використання хайлайтера

Некоректне використання може призвести до різних помилок і негативних наслідків:

 • Нанесення занадто великої кількості хайлайтера. Це може зробити вашу шкіру жирною і блискучою. Краще почати з невеликої кількості і за необхідності збільшувати її.
 • Нанесення хайлайтера на неправильні ділянки. Хайлайтер призначений для підкреслення частин обличчя, що виступають, таких як вилиці, надбрівні дуги і перенісся. Якщо наносити його не на ті ділянки, можна зробити обличчя неприродним або нерівним.
 • Використання неправильного відтінку хайлайтера. Важливо вибрати відповідний відтінок, який доповнює тон вашої шкіри. Він має бути ближчим до натурального кольору шкіри і не виглядати занадто яскраво.
 • Неправильне розтушовування. Щоб домогтися бездоганного і природного вигляду, дуже важливо добре розтушувати продукт на шкірі. Якщо не розтушувати, можуть залишитися видимі смуги або різкі плями.
 • Ігнорування вашого типу шкіри. Різні формули хайлайтера краще підходять для різних типів шкіри. Якщо у вас жирна шкіра, виберіть формулу порошку або гелю, щоб запобігти надмірному блиску. Якщо у вас суха шкіра, текстура повинна бути кремовою або рідкою.

 

Використання хайлайтера може значно підвищити якість макіяжу і зробити шкіру сяючою та здоровою. Однак, правильне використання продукту дуже важливе. Сподіваємося, ці поради допоможуть вам уникнути найпоширеніших помилок під час використання хайлайтера і досягти чудового результату.