Nemiroff - це не просто бренд горілки, це справжня українська легенда, яка дивує своїм бездоганним смаком вже більше 30 років і завойовує серця цінителів якісного алкоголю по всьому світу. Nemiroff в МАУДАУ - один з найпопулярніших напоїв.

Короткий огляд історії бренду Nemiroff

Історія Nemiroff – це історія вражаючого українського успіху. Запущений у 1992 році, Nemiroff пройшов довгий шлях від скромного заводу до одного з лідерів вітчизняного ринку та успішного експортера до 80 країн світу. Завдяки використанню високоякісних інгредієнтів та унікальній рецептурі компанія Nemiroff здобула довіру споживачів та стала втіленням справжньої української якості.

Виробництво горілки Nemiroff

Горілка Nemiroff виготовляється з найдобірнішого зерна пшениці та артезіанської води, що проходить через 7 ступенів очищення. Використання етилового спирту та ексклюзивних рецептів надає горілці Nemiroff унікальний смак та неповторну м'якість.

Асортименти горілок від Nemiroff

Nemiroff пропонує різноманітний асортимент горілок, який задовольнить навіть найвишуканіші смаки. Від класичної Nemiroff Original до ексклюзивних настоянок на травах, ягодах та горіхах – кожен знайде тут те, що шукає.

  1. Nemiroff Original – класична горілка з чистим та м'яким смаком, яка стане ідеальною основою для коктейлів.

  2. Nemiroff De Luxe – преміальна горілка, виготовлена за унікальною рецептурою з додаванням меду та цукрового сиропу.

  3. Nemiroff Lex - горілка з вишуканим м'яким смаком, що підкреслює витонченість будь-якого застілля.

  4. Nemiroff Burning Pear - горілка з ароматом стиглої груші, ідеальне доповнення до десертів.

  5. Nemiroff Honey Pepper – горілка з пікантним поєднанням меду та перцю, яка зігріє та оживить ваш настрій.

Рекомендації щодо вибору горілки Nemiroff

При виборі горілки Nemiroff слід звернути увагу на такі критерії.

 

  1. Місткість. Бренд пропонує різноманітність ємностей, від міні-пляшечок 50 мл до стандартних 0,5, 0,7 та 1 літра. Вибір залежить від переваг та кількості учасників дегустації.

  2. Фортеця. Класична горілка має 40% алкоголю, але також доступні м'якіші варіанти з низькою міцністю.

  3. Смак. Асортимент включає різноманітність смакових варіантів, від класичного алкоголю до фруктових та ягідних ароматів, таких як вишня, абрикос або груша.

  4. Тип упаковки. Пляшки Nemiroff можуть бути елегантними, класичними чи сучасними, а також пропонуються у подарункових наборах.

  5. Ціна. Вартість залежить від обсягу, витримки та колекції. Бренд пропонує широкий діапазон цін з огляду на всі категорії покупців.

 

Після вибору відповідного обсягу та типу алкоголю, корисно дізнатися правила дегустації. Рекомендується вживати горілку Nemiroff охолодженою до температури 4-8 градусів Цельсія для максимальної насолоди її смаком та ароматом.

 

У магазині алкогольних напоїв maudau.com.ua ви можете швидко та вигідно придбати оригінальну продукцію світових та українських брендів. Горілка Nemiroff представлена в широкому асортименті, а сезонні акції та розпродажі дозволяють заощадити до 30% від звичайної вартості.