80 українських компаній візьмуть участь у конкурсі на кращого роботодавця

80 українських компаній візьмуть участь у конкурсі на кращого роботодавця

Понад 80 українських підприємств подали заявки для участі у конкурсі Європейського Союзу «Рівні можливості: Кращий роботодавець 2010».

Найкращі практики у забезпеченні рівності співробітників вирішили продемонструвати провідні компанії, що працюють в Україні, включаючи, Ernst&Young, УніКредит Банк, Британська Рада, Порше Україна, Оболонь, Оранта, Банк Кіпру, та різних напрямів діяльності, від лікарень до будівельних компаній, фінансових установ, вищих навчальних закладів, телерадіокомпаній, типографій тощо. Переможців буде оголошено 9 грудня.

Провідна мета конкурсу – визначення українських компаній із найкращою політикою забезпечення рівності жінок та чоловіків, а також підвищення рівня інформованості з ґендерних питань на робочому місці.

Організатори конкурсу повідомили, що у висновках, оприлюднених в останньому дослідженні Європейської Комісії, зазначається, що саме гнучкий графік є найбільш сприятливою формою організації робочого часу для працівників та роботодавців.

Мітки:

найкращий роботодавець суспільство

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create