Електронна система управління Україною розпочалась?

Електронна система управління Україною розпочалась?

Реалізація Національного проекту "Відкритий світ" є початком створення Національної електронної системи управління державою, що дасть можливість громадянам України, зокрема, голосувати, отримувати платіжні довідки, свідоцтва за допомогою мережі Інтернет, доступ до кадастру землі. Про це заявив голова робочої групи Владислав Каськів.

Національний проект "Відкритий світ": наднові системи навчання і комунікації" передбачає створення освітньої інфраструктури на основі бездротової мережі 4-го покоління, яка лише нещодавно з'явилася в провідних країнах світу. Зокрема, проект передбачає впровадження централізованої системи навчання та оцінювання знань учнів і надання 1,5 мільйона школярів нетбуків з пільговим підключенням до Інтернету.
 
Каськів зазначив, що, в першу чергу, проект "Відкритий світ" буде орієнтований на освітню сферу, що призведе до наступних результатів. Учні будуть мати рівні можливості для навчання завдяки доступу до мультімедійних уроків, отримають доступ до міжнародних освітніх програм. Реалізація проекту дозволить вивести українську систему навчання на більш високий якісний рівень. Ще одним позитивним аспектом є те, що навчання буде відбуватися на єдиній україномовній платформі. Також батьки зможуть спостерігати за навчанням дитини в режимі он-лайн і мати постійний доступ до оцінок своїх дітей.

Як повідомлялося раніше, 25 серпня 2010 року Комітетом з економічних реформ було визначено перелік та концепції "національних проектів", реалізація яких матиме значний вплив на соціально-економічний розвиток країни, поліпшення якості життя громадян та підвищення рівня національної безпеки. "Відкритий світ" є одним з ключових проектів пріоритету "Нова якість життя" і передбачає стандартизацію та уніфікацію методик навчання та впровадження інформаційно-комп'ютерних технологій в систему управління освітніми установами.

Мітки:

навчання наука

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create