У Всесвіті побільшало зірок?

У Всесвіті побільшало зірок?

У Всесвіті - а точніше в його видимій частині - налічується в три рази більше зірок, ніж передбачалося раніше. До такого висновку прийшла група американських астрономів, яку очолив вчений з Єльського університету Пітер Ван Доккум.

Згідно з новими спостереженнями, кількість зірок досягає 300 секстильйонів. Іншими словами після цифри 3 потрібно поставити ще 29 нулів.

Ван Доккум каже, коли вчені намагалися визначити, скільки у Всесвіті налічується зірок, вони виходили з припущення, що у всіх галактиках налічується приблизно стільки ж червоних карликів - зірок, скільки в нашій галактиці Чумацький шлях, що має спіралеподібну форму.

Однак у третини відомих галактик форма еліптична. І групі В.Доккума вдалося встановити за допомогою телескопа на Гаваях, що в еліптичних галактиках червоних карликів набагато більше, ніж у спіральних. "Ми побачили в 10 і навіть 20 разів більше зірок, ніж очікували", - підкреслив астроном.

За матеріалами Обозреватель.

Мітки:

зірки всесвіт наука

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create