Нелегальні пасажирські перевезення займають третину ринку

Нелегальні пасажирські перевезення займають третину ринку

В Україні нелегальні перевізники займають 30-40% ринку. Про це заявив заступник міністра транспорту та зв'язку Олексій Баранов під час виїзної наради в Чернігові з приводу діяльності перевізників, які ігнорують вимоги автотранспортного законодавства.

Заступник міністра підкреслив, що такі підприємці не є злочинцями, їх поява - результат дії ринкових факторів. У той же час держава зобов'язана повернути нелегальних перевізників у правове поле.

За словами Баранова, зараз проводиться робота над спрощенням процесу ліцензування перевізників та проходження конкурсів. Він також повідомив, що головним завданням в даний час є підвищення рівня безпеки автомобільних перевезень. На жаль, численні малі перевізники не можуть забезпечити цього через відсутність відповідних ресурсів, сказав заступник міністра.

Представники присутніх на нараді чернігівських перевізників виступили з критикою діяльності Міністерства транспорту та зв'язку. Вони заявили про недотримання законодавства з боку органів влади, застосування тиску до перевізників, порушення процедур перевірок та недобросовісної діяльності контролюючих органів.

 

За матеріалами Обозреватель.

Мітки:

пасажирські перевезення транспорт

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create