Сумщина - серед провідних виробників цукру в Україні

Сумщина - серед провідних виробників цукру в Україні

Сумська область на сьогодні вийшла в лідери з переробки цукрових буряків. Разом з нею в ногу йдуть Житомирська, Чернігівська, Київська та Полтавська області. Загальна цукристість коренеплодів цього року склала майже 16%, при середній по Україні в 15,3%

За словами заступника начальника інспекції якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції Сумської ОДА Алли Боронос, в цьому році виробництвом солодких коренів в області займається 54 господарства, більшість з яких реалізували свою продукцію Жовтневому цукровому заводу.

«Для переробки на підприємство з області надійшло 104 тисячі тонн сировини, що дозволило завантажити виробничі потужності на 75%. У результаті було вироблено більше 15 тис. тонн цукру», - заявила чиновниця.

Навесні цього року, губернатор Юрій Чмир поставив завдання відродити цукрову промисловість на Сумщині, і збільшити посіви буряків у два рази. Під урожай 2011 року заплановано збільшення ще на 40%.

За словами директора Жовтневого цукрозаводу Афгану Салманова, у стані готовності до роботи перебувати другий завод в селі Угроіди Краснопільського району. Відкрити його мають намір уже в наступному році.

Джерело - Фром-UA

Мітки:

цукор інші регіони

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create