Помста Азарова: великих пенсій не буде

Помста Азарова: великих пенсій не буде

Незабаром народні депутати планують прийняти законопроект про обмеження максимального розміру пенсії. Відповідне доручення дав Прем'єр-міністр України Микола Азаров голові правління Пенсійного фонду України Борису Зайчуку разом з Міністерством фінансів, і наголосив що такий законопроект треба підготувати терміново. Про це стало відомо сьогодні під час зустрічі прем'єр-міністра з головою правління ПФ.

"Абсолютно неправильно і несправедливо, що одні люди в нас отримують по 800 грн пенсії, а інші - по 50 тис., причому отримують з солідарного фонду. Розробіть такий законопроект, щоб вже з 1 січня наступного року ми ліквідували цю соціальну несправедливість, створену попередньою владою. Порахуйте, як обгрунтовано обмежити максимальний розмір пенсії - можливо, 10-12 мінімальних пенсій, і порахуйте, яку економію коштів це дасть", - підкреслив глава уряду .

Крім цього, прем'єр-міністр доручив розглянути питання про зміну віку виходу на пенсію для окремих категорій громадян. М.Азаров також переконаний, що негайно треба переходити до накопичувальної системи пенсійного страхування. Глава уряду доручив терміново розробити відповідний законопроект.

Нагадаємо також, що Кабінет міністрів України пропонує обмежити максимальний розмір пенсії 12 прожитковими мінімумами для непрацездатних (у грудні 2010 р. - 734 грн x 12 = 8 тис . 808 грн). У той же час, згідно з рішенням Конституційного суду від 2007 р., це торкнеться тільки тих, хто буде оформляти пенсію після 1 січня 2011 р.

Окрім цього, в Україні з 1 грудня 2010 р. підвищуються розміри пенсійних виплат. Так, виходячи з підвищення розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, пенсії збільшуються з 723 грн до 734 грн. Мінімальний розмір пенсії за віком, пенсії у зв'язку зі втратою годувальника на одного непрацездатного члена сім'ї з 1 грудня ц.р. становить 734 грн, мінімальна пенсія у зв'язку зі втратою годувальника на двох непрацездатних - 880,8 грн, на трьох і більше - 1 тис. 101 грн.

Джерело - Газета.UA

Мітки:

азаров головне

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create