У США зупинили друк 100-доларових купюр

У США зупинили друк 100-доларових купюр

Ще в лютому 2010 року Сполучені Штати Америки планували запустити в обіг друк 100-доларових купюр нового зразка. Наразі країна змушена призупинити процес у зв'язку зі значною кількістю браку при друці.

Проблема проявляється у непродрукованих смугах на купюрах через викривлення друкованого аркуша на лицьовій стороні банкнот. Такий дефект мають близько 30 відсотків усіх 100-доларових купюр, що зійшли з друкарського верстата. Причину появи браку поки встановити не вдалося.

Всього до моменту вирішення проблеми про припинення друку нових 100-доларових купюр було виготовлено 1,1 мільярда банкнот. Витрати на виробництво однієї нової 100-доларової купюри нового зразка, за даними телеканалу CNBC, становлять 12 центів - у два рази більше, ніж банкнот іншого номіналу. Таким чином, на друк 1,1 мільярда купюр, відправлених на карантин, витрачено вже близько 120 мільйонів доларів. Кількість бракованих купюр, а також витрати на їх виявлення і подальше знищення, поки що оцінити не вдається.Мітки:

долар економіка

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create