Українському м’ясу "відкриють двері" на європейський ринок

Українському м’ясу "відкриють двері" на європейський ринок

Сьогодні на Україну прибуває делегація інспекторів Офісу FVO з оцінки стану існуючої системи контролю здоров'я тварин при виробництві м'яса птиці, яєць і продукції з них. Таким чином європейські експерти перебуватимуть на Україні з 6 по 10 грудня і встановлять чи є в Україні умови для можливого експорту відповідної продукції в країни Європейського Союзу.

Позитивний результат місії інспекторів Офісу з питань харчових продуктів та ветеринарії (FVO) Генерального директорату з охорони здоров'я і захисту прав споживачів (DG SANCO) залежить від результатів інспекції українських підприємств в Одеській, Київській та Черкаській областях.

Можливо в травні 2011 року, відзначає глава українського відомства Іван Бісюк, Європейська комісія ухвалить рішення щодо надання українським виробникам м'яса птиці і яєць права поставляти продукцію на європейський ринок.

За його словами, з 6 по 10 грудня повторно здійснять аудит української системи контролю за виробництвом м'яса птиці і яєць. І. Бісюк впевнений, що українські птахівники мають високі шанси на отримання права експорту продукції до країн Євросоюзу. Він нагадав, що Україні на сьогодні дозволено постачати в країни ЄС: рибу, сухе молоко, мед і конину.

За матеріалами Ліга.Новини.

Мітки:

мясо експорт економіка

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create