Міністерство палива та енергетики має намір домовитися з міноритарними акціонерами компанії "Укрнафта" про збільшення виробничих показників з видобутку нафти. Як повідомив міністр палива і енергетики Юрій Бойко, сторони раніше вже відновили відповідні переговори. При цьому він припустив, що майбутні домовленості можуть припускати кадрові зміни в "Укрнафти".

"Ми відновили переговори з акціонерами з приватною боку, і впевнений, що ми виробимо стратегію, яка дозволить нам збільшити виробничі показники", - сказав він.

Міністр додав, що питання збільшення видобутку пов'язано, в тому числі, з розглянутими планами Мінпаливенерго щодо реформування Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" і можливого створення на базі НАКу вертикально інтегрованої компанії, яка буде об'єднувати активи з видобутку, переробки та реалізації нафти.

"Це багатоетапний процес, який вимагатиме зусиль з врегулювання конфліктних ситуацій з приватними акціонерами", - сказав глава Мінпаливенерго.

Він додав, що питання створення вертикально інтегрованої компанії є одним з кількох варіантів, які розглядаються в рамках реформування нафтогазової галузі.

За матеріалами "Подробности"