Видобуток нафти в Україні збільшать

Видобуток нафти в Україні збільшать

Міністерство палива та енергетики має намір домовитися з міноритарними акціонерами компанії "Укрнафта" про збільшення виробничих показників з видобутку нафти. Як повідомив міністр палива і енергетики Юрій Бойко, сторони раніше вже відновили відповідні переговори. При цьому він припустив, що майбутні домовленості можуть припускати кадрові зміни в "Укрнафти".

"Ми відновили переговори з акціонерами з приватною боку, і впевнений, що ми виробимо стратегію, яка дозволить нам збільшити виробничі показники", - сказав він.

Міністр додав, що питання збільшення видобутку пов'язано, в тому числі, з розглянутими планами Мінпаливенерго щодо реформування Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" і можливого створення на базі НАКу вертикально інтегрованої компанії, яка буде об'єднувати активи з видобутку, переробки та реалізації нафти.

"Це багатоетапний процес, який вимагатиме зусиль з врегулювання конфліктних ситуацій з приватними акціонерами", - сказав глава Мінпаливенерго.

Він додав, що питання створення вертикально інтегрованої компанії є одним з кількох варіантів, які розглядаються в рамках реформування нафтогазової галузі.

За матеріалами "Подробности"

Мітки:

видобуток нафти енергетика

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create