Тігіпко покриє дірки держборгу підвищенням комунальних платежів і цін на газ

Тігіпко покриє дірки держборгу підвищенням комунальних платежів і цін на газ

Державні борги України катастрофічно зростають. Про це заявив віце-прем`єр-міністр Сергій Тігіпко. Однак він бачить шляхи вирішення цієї проблеми в структуризації заходів спрямованих на зниження темпів росту заборгованості. Також він зазначив, що розв`язати фінансові проблеми можна шляхом скорочення витрат у результаті проведення адміністративної реформи, пенсійної реформи, збільшення комунальних платежів, цін на газ і введення справедливої системи оподаткування.

«У нас борг зріс за два з половиною роки з 12% ВВП до 32%, а якщо з держгарантіями – до 38%. Це катастрофа просто. Якщо ми нічого не змінимо і не скоротимо дефіцит бюджету шляхом скорочення витрат або збільшення доходів, то з нами просто працювати ніхто не буде, не захоче прийти з інвестиціями, тому що у нас попереду проблеми. Треба зробити таку систему, яка б дозволяла платити всім, хай не багато, хай знижені податки, але щоб всі платили», – підкреслив Сергій Тігіпко.

Нагадаємо, що 3 грудня, виступаючи у Верховній Раді, віце-прем`єр-міністр України Сергій Тігіпко заявив що держборг становить 348 млрд. грн., або 32,1% ВВП. При цьому він відзначив, що борг такого обсягу можна вважати некритичним.

В свою чергу, за прогнозами Міжнародного валютного фонду, держборг України на кінець 2010 року становитиме 40-44% ВВП.

За інформацією УНІАН.

Мітки:

держборг фінанси

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create