Уряд Тимошенко "поховав" 50 мільярдів гривень

Уряд Тимошенко "поховав" 50 мільярдів гривень

Міжнародний аудит діяльності уряду Юлії Тимошенко свідчить, що у 2008-2009 рр. було нецільове використання бюджетних коштів на 50 млрд. грн. Міністр Фінансів України Федір Ярошенко заявив, що його відомство передало результати аудиту до Генеральної прокуратури і Верховної Ради. У свою чергу його проведння коштувало державній казні 23 млн. грн., що вже понесло за собою значні витрати.

"У нас за планом було на це 26 мільйонів, тобто 26 млн. грн ми повинні були витратити на міжнародний аудит. Ми витратили 23 млн. грн. Я направив звіт міжнародних аудиторів з використання державних фінансів у 2008-2009 роках у Генеральну прокуратуру і у Верховну Раду України", - зазначив Ф.Ярошенко

Власне виявлено докази шахрайства і нецільового використання державних коштів в Україні з 2008 року по перший квартал 2010 року. У команді екс-прем'єра назвали це спробою політичного тиску на опонентів нинішнього Президента України.

Нагадаємо, що у травні 2010 року Кабінет Міністрів підписав контракт з американською компанією "Trout Cacheris, PLLC" про проведення аудиту фінансово-економічної діяльності органів державної влади у 2008-2009 роках.

За інформацією Ліга.Новини

Мітки:

тимошенко головне

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create