НАТО тисне на Україну?

НАТО тисне на Україну?

Посол України при НАТО, Ігор Долгов сповістив, що представники країн-членів Альянсу запропонували допомогу українській владі у питанні підготовки та розробки законодавства про вибори. Таке рішення вони оприлюднили під час засідання Комісії Україна - НАТО на рівні послів, яке відбулось у Брюселі вчора, 7 грудня.

“Піднімалось питання, яку допомогу, експертну, консультативну та іншу могли б надати країни-члени Альянсу при розробці наступних законодавчих актів українських: у першу чергу Виборчого кодексу та інших суміжних з цим законів і підзаконних актів. Тобто Альянс налаштований допомагати”, - сказав Ігор Долгов.

“Є сподівання і спільне розуміння того, що ця допомога принесе взаємну користь. А яка користь? Це зміцнення демократії в Україні і це розвиток того, про що ми заявляли не один раз протягом цього року – практичного співробітництва і практичної віддачі”, - додав він.

Нагадаємо, що після місцевих виборів в Україні, які відбулися 31 жовтня, багато міжнародних спостерігачів заявили про ряд недоліків у їхньому проведенні, передусім, у законодавстві про вибори.

Після цього ряд міжнародних організацій, у тому числі Європарламент і лідери Європейського Союзу, закликали українську владу схвалити новий Виборчий кодекс з урахуванням рекомендацій Венеціанської комісії.

За матеріалами інформ-агентства УНІАН.

Мітки:

нато вибори політика

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create