Експорт українських зернових квотували до березня 2011 року

Експорт українських зернових квотували до березня 2011 року

Квотування експорту зернових культур продовжено до березня 2011 року. Відповідне рішення прийняв сьогодні Кабінет міністрів України. За словами міністра аграрної політики Миколи Присяжнюка, мова йде про 500 тис. тонн пшениці й 1 млн тонн кукурудзи.

"Продовжили квотування до березня й збільшили квоти на 1,5 млн тонн", - зазначив головний аграрій країни.

Нагадаємо, що Міністерство економіки ініціювало збільшення квот на експорт зернових культур на 1,5 млн тонн до 4,2 млн тонн і продовження квотування до квітня 2011 року.

Раніше Кабінет Міністрів увів квоту на експорт зерна 2,7 млн тонн до 2011 року - квота на експорт пшениці становить 500 тис. тонн, кукурудзи - 2 000 тис. тонн, ячменю - 200 тис. тонн, жита й гречки - по 1 тис. тонн.

12 листопада комісія із квот на сільгосппродукцію розподілила квоту на експорт 500 тис. тонн пшениці, 200 тис. тонн ячменю й 1 481,819 тис. тонн кукурудзи.

Громадські організації АПК виступили проти такого кроку уряду. Однак до їх думки не прислухалися. Наразі, за інформацією з достовірних джерел, стало відомо, що аграрії планують відновити громадський рух проти квотування.

За матеріалами видання Українські новини

Мітки:

зернові квоти економіка

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create