Сьогодні Апеляційний суд Києва виніс рішення про відмову в апеляції на рішення Печерського райсуду щодо заперечення Віктором Януковичем Голодомору як геноциду українського народу. Слухання тривало аж 2 хвилини. Таким чином суд відмовив Володимиру Волосюку у задоволенні відповідної апеляційної скарги.

Зазначимо, що під час засідання суд практично не давав можливості Володимиру Волосюку давати пояснення по справі, заявляти клопотання та аргументувати свою позицію.

Рішення про виправдання Януковича, колегія суддів ухвалювала в нарадчій кімнаті впродовж двох хвилин. І те, що ухвалення рішення тривало всього кілька хвилин означає, що судді "навіть не приховували, що рішення ухвалене і написане не в нарадчій кімнаті, а на вулиці Банковій", - прокоментували подію у ВО "Свобода".

Нагадаємо, член Народного руху Володимир Волосюк подав до суду на президента Віктора Януковича через резонансну заяву глави держави про заперечення Голодомору як геноциду українського народу. Позивач попросив суд зобов'язати президента вибачитись публічно перед ним та українським народом.

У своїй позовній заяві Волосюк наголошував, що глава держави, заявивши 27 квітня у Страсбурзі про заперечення Голодомору як геноциду українського народу, зганьбив честь і гідність позивача і вчинив акт наруги над знищеними мільйонами людей.

 

За інформацією ТСН.