Київ створив для безпритульних окремий штаб

Київ створив для безпритульних окремий штаб

Для допомоги бездомним українцям у зимовий період Київська міська державна адміністрація створила оперативний штаб. В основному координаційний пункт займатиметься забезпеченням безпритульних гарячим харчуванням, теплими речами і взуттям з 1 грудня 2010 по 1 квітня 2011. Штаб розташується на базі Будинку соціального піклування, тако організовано соціальне патрулювання.

Роботу соціального патрулювання забезпечують три мобільні бригади, до складу яких входять соціальні працівники, водії і кухарі з залученням представників соціальних служб для молоді, волонтерів, представників громадських та благодійних організацій.

При необхідності в Будинку соціального піклування передбачено розгортання 20 додаткових ліжко-місць. Проводиться роз'яснювальна робота з населенням щодо можливості отримання бездомними громадянами відповідних соціальних послуг.

Нагадаємо, що починаючи з 2006 року щорічно у грудні-березні Київміськадміністрація організовує роботи із забезпечення осіб без певного місця проживання одягом і гарячою їжею.

За матеріалами видання Утро.UA.

Мітки:

безпритульні соціум

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create