Королевська пішла в "Ділову Раду ЄС-Україна"

Королевська пішла в "Ділову Раду ЄС-Україна"

У Брюсселі обрано почесного радника "Ділової Ради ЄС-Україна", яким стала голова Комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва у Верховній раді - Наталія Королевська. Вона вважає, що неформальні контакти між європейськими та українськими парламентаріями допоможуть активізувати цю роботу, прискорити гармонізацію законодавства ЄС та Україною і, в кінцевому підсумку, наблизити рівень життя в України до європейських стандартів.

Коментуючи своє обрання Наталія Королевська зазначила: "Стратегічна мета України - максимальна інтеграція з Європейським Союзом, і над цим має працювати і більшість у парламенті, і опозиція. Тут у нас немає суперечностей".

Довідка: "Ділова Рада ЄС-Україна" - це некомерційна громадська організація, робота якої, спрямована на розвиток ділових зв'язків і торгових відносин між Європейським Союзом і Україною. Вона була зареєстрована в 2006 році в Брюсселі, як неприбуткова Міжнародна асоціація. До складу Ради входять авторитетні депутати Європейського парламенту і національних парламентів країн, що входять до ЄС, а також відомі бізнесмени, політичні та громадські діячі.

За матеріалами Ліга.Новини.

Мітки:

ділова рада єс-україна наталія королевська політика

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create