29 жовтня 2016 року в Києві стартує «Вау-Академія» - освітній проект для тих, хто хоче змінити своє життя і світ навколо на краще та шукає однодумців.

 

Місце проведення: IDF ReformsLab (Київ, Верхній Вал, 10, 2 поверх).

 

Прес-конференція для ЗМІ відбудеться об 11:00, акредитація обов'язкова тут.

 

Проект ініційовано сервісом WOOOWER - першою українською платформою, яка об'єднує активних людей за інтересами в реальному житті.

 

Мета «Вау-Академії» - дати прикладні знання від експертів-практиків і допомогти людям знайти однодумців у великому місті.

 

Учасники проекту розглянуть конкретні ситуації в різних сферах бізнесу і не тільки: на них чекають кейси із social media marketing (SMM - залучення клієнтів через соціальні мережі), продажу, запуску проекту, самоосвіти, отримання нових навичок, а також історії від відомих особистостей про їхні успіхи та досвід невдач.

 

За допомогою ігрових практик «студенти» академії навчаться «приміряти на себе» картини майбутнього, що в результаті допоможе їм змінити і поліпшити своє життя.

 

Навчання безкоштовне. Очікується, що одноденні заняття в рамках проекту відбуватимуться раз на місяць.

 

В рамках проекту учасники будуть не тільки навчатися новим навичкам, але й зможуть зробити добру справу - допомогти підопічним благодійного фонду «Таблеточки», який захищає інтереси онкохворих дітей в Україні. На кожному заході можна буде знайти спеціальні благодійні ємності, в яких слухачі лекції зможуть залишити благодійний внесок на користь підопічних фонду. Умовним «вхідним квитком» буде вважатися сума від 50 гривень. На зібрані кошти фонд придбає медикаменти, які будуть адресно передані підопічним фонду.

 

«Ми будемо говорити про простий і зрозумілий світ, який ви зможете побудувати, використовуючи отримані навички. Учасники зможуть придбати нові знання, щоб здійснити мрію, розширити свій світогляд, і можливо, змінити сферу діяльності, - розповідає Влад Чувашов, СЕО і головний ідеолог WOOOWER. - Ми, в свою чергу, прагнемо створити ефективний сервіс, де буде зібрано все найцікавіше з реального життя, щоб об'єднати людей, спраглих до пригод, нових знань і добрих справ. WOOOWER допомагає людям знаходити події, які змінюють світ і роблять їх щасливішими,щоб об'єднуватися в реальному житті, а не у віртуальному».

 

Подію коментує Лала Тарапакіна, спікер «Вау-Академії», засновник проекту «Знайдено в Україні»: «Відкриття „Вау-Академії" - це черговий крок у напрямку порятунку людей від „засмоктуючого" віртуального світу. Приєднатися може кожен охочий: хто хоче вчитися, пізнавати нове, перекваліфікуватися або закріпити себе на своєму професійному полі. Ми запланували безліч різних подій в рамках проекту Wooower. Шукати, дихати, любити, робити, жити! Буде цікаво. Приєднуйтесь!»

 

Довідка:

WOOOWER («Ваувер») - перший в Україні сервіс, який об'єднує активних людей за інтересами в реальному житті, а не в інтернеті. Проект створений українцями для українців. Його мета - допомогти знайти «своїх» людей для будь-яких активностей у місті, від прогулянки в парку до організації фестивалю. За кілька місяців повноцінної роботи платформа вже об'єднала понад 5 тисяч киян, які змогли знайти однодумців для ранкових пробіжок, спільних подорожей, ігри в теніс, благодійних заходів та концертів. Проект спрямований на те, щоб люди «виходили» з соціальних мереж і жили реальним життям, налагоджуючи соціальні зв'язки. Щоб знайти своїх за один клік, достатньо зареєструватися на сайті www.wooower.com.

 

«Таблеточки» - міжнародний благодійний фонд, який захищає в Україні інтереси дітей з онкологічними захворюваннями. Фонд заснований волонтерами в 2011 році. За 5 років його роботи допомогу отримали понад 6 000 дітей. Більше інформації про роботу фонду - на сайті http://tabletochki.org/ua.

 

Контакти:

Лала Тарапакіна

(067) 482-83-78

lalatarapakina@gmail.com